New look salon

Welkom bij New Look Salon, waar jij en je stijl centraal staan! Mevrouw Areej en haar team met meer dan 28 jaar ervaring zorgen dat je je meteen op je gemak voelt. Of je nu zin hebt in een frisse knipbeurt, een opvallende kleur of een complete make-over, hier zit je goed. Ze luisteren echt naar wat jij wilt en geven persoonlijk advies dat perfect past bij jouw haar en persoonlijkheid. Wat deze salon extra speciaal maakt, is dat ze internationaal gecertificeerd zijn – van Irak tot Nederland – dus je haar is in professionele handen. Voor dames is er alles van trendy knippen tot een mooie blow-dry, met de nieuwste technieken en topproducten. Mannen kunnen kiezen voor een strak kapsel of een klassieke scheerbehandeling in een relaxte sfeer. Kortom, bij New Look Salon krijg je niet alleen een mooi resultaat, maar ook een moment voor jezelf om te ontspannen en te genieten. Klaar voor jouw nieuwe look? Maak snel een afspraak en geniet van de persoonlijke aandacht en vakmanschap!

4.8
62 reviews

Openingstijden

  • maandag 11:00–17:00
  • dinsdag 10:00–18:00
  • woensdag 10:00–19:00
  • donderdag 10:00–19:00
  • vrijdag 10:00–19:00
  • zaterdag 10:00–19:00
  • zondag Gesloten

Reviews

Lily Mol

5.0
Vandaag mijn haar laten verven en knippen bij de New look salon. Areej is echt een fantastische kapster en wat een lief mens. Ik ben super blij met mijn haar en zal er vrijdag op de trouwdag van mijn dochter prachtig uitzien. Ik kom hier zeker terug. Top zaak. Dank je wel Areej voor je geweldige service en mijn mooie kapsel.
Sluiten
Lees meer

Beaudine Kroon

5.0
Met een word te beschrijver super!! Leuk contact met klanten altijd vriendelijk en neemt de tijd voor je. Goede kwaliteit en areej is goed in wat ze doet! Ik blijf zeker terug komen!!
Sluiten
Lees meer

Tamara

5.0
Areej is a totally professional, I dont have words to describe it. I came to the hair salon with a totally mess of color from another hair salon having 3 different colors with white blonde,orange and black and basically Areej changed it just in couple of hours. She is lovely and professional in all ways, she’s not in a rush until she makes you what you want. As well, I did my eyebrows with threathing and is amazing. Absolutely best and recommend salon from whole Hilversum and Noord Holland. — Areej is echt een professional, ik heb er geen woorden voor. Ik kwam naar de kapper met een totaal warrige kleur van een andere kapper met drie verschillende kleuren: witblond, oranje en zwart, en Areej heeft het in een paar uur tijd veranderd. Ze is ontzettend aardig en professioneel in alle opzichten, ze heeft geen haast totdat ze je haar heeft gemaakt zoals je wilt. Ik heb ook mijn wenkbrauwen gedaan met threadhing en het is geweldig. Absoluut de beste salon die ik kan aanbevelen in heel Hilversum en Noord-Holland.
Sluiten
Lees meer
De informatie op deze website over salons is bedoeld voor algemene informatieve doeleinden. Ondanks zorgvuldigheid kunnen fouten of verouderde gegevens voorkomen. De inhoud vervangt geen professioneel advies op het gebied van veiligheid, milieu of gezondheid; raadpleeg bij twijfel een deskundige. Deze website bevat mogelijk links naar externe sites. Wij zijn niet verantwoordelijk voor hun inhoud of beleid. Wij kunnen de inhoud van de website en deze disclaimer op elk moment wijzigen. Controleer regelmatig op updates.
Is dit jouw bedrijf? Claim het hier om informatie en afbeeldingen te uploaden
Claim dit bedrijf

Meer kappers

© Trendheads - 2026
Made with
Web Wings